Automaty Paszowe dla Trzody

 

2-stanowiskowy dla warchlaków i tuczników z regulacją paszy
 

Paśnik wykonany jest z blachy o OPTYMALNEJ grubości 1,5 mm dno z 2mm,  dzięki czemu jest bardzo stabilny i mocny (pomalowany podkładem). Specjalna konstrukcja zapobiega zawieszaniu się paszy. 

Wymiary:
Wysokość 60 cm x Długość 100 cm x Szerokość 30 cm
Blachy na krawędziach zaginane do środka, dzięki czemu automaty paszowe są bezpieczne dla karmionych zwierząt.

Możliwość zamocowania automatu na stałe do ściany. Łatwa regulacja dozowania paszy.
CENA 230 ZŁ NETTO.


Automaty paszowe typu tubomat/maximat dla tuczników


Z koszem samowyładowczym 190 litrów
 

Do zainstalowania w chlewni pod paszociąg lub też do ręcznego napełnienia przy zadawaniu różnego rodzaju pasz uzupełniających. przeznaczony dla świń od 15 kg do do wagi rzeżnej. Obsada do 50 szt. Nadaje się do wszystkich rodzajów pasz sypkich. Solidna konstrukcja cała ocynkowana z elementami stali nierdzewnej zlety: -uchylna pokrywa - łatwiejszy dostęp i kontrola -prosta i niezawodna regulacja /wewnątrz kosza/ -mechanizm wysypowy ze stali nierdzewnej - dwa niezależna smoczki do wody -uchwyty montażowe do posadzki - koryto polimerowe stabilne i łatwe do czyszczenia (wymiary  koryta fi 700 mm)
Cena netto 800zł


Z koszem samowyładowczym 330 litrów 2-zraszacze

 

 Do zainstalowania w chlewni pod paszociąg lub też do ręcznego napełnienia przy zadawaniu różnego rodzaju pasz uzupełniających. przeznaczony dla świń od 15 kg do do wagi rzeżnej. Obsada do 50 szt. Nadaje się do wszystkich rodzajów pasz sypkich. Solidna konstrukcja cała ocynkowana z elementami stali nierdzewnej zlety: -uchylna pokrywa - łatwiejszy dostęp i kontrola -prosta i niezawodna regulacja /wewnątrz kosza/ -mechanizm wysypowy ze stali nierdzewnej - dwa niezależna smoczki do wody -uchwyty montażowe do posadzki - koryto polimerowe stabilne i łatwe do czyszczenia (wymiary  koryta 630*350 mm)

 Cena netto 800zł


Z koszem samowyładowczym 330 litrów 3-zraszacze

 

AUTOMAT PASZOWY TUCZNIKOWY, OBSADA 65 SZT, KORYTO OKRĄGŁE WYKONANE Z POLIMEROBETONU O ŚREDNICY 800 mm, WYPOSAŻONE W 4 ZRASZACZE, ZAPEWNIA WYGODNY DOSTĘP DO PASZY CONAJMNIEJ 6 TUCZNIKOM JEDNOCZEŚNIE, ZBIORNIK ZASYPOWY O POJEMNOŚCI 330 l, W PRZYBLIŻENIU 220 KG PASZY, WYKONANY Z POLIETYLENU O BARWIE NATURALNEJ. RURA WYSYPOWA ZE STALI NIERDZEWNEJ, WYPOSAŻONA W STRZASACZ PASZY I REGULATOR WYSYPU. AUTOMAT NADAJE SIE DO STOSOWANIA PASZ SYPKICH I GRANULOWANYCH

 CENA NETTO 900ZŁ.